«
  1. Anasayfa
  2. Bankalar
  3. Türkiye İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartı, aidat ödemek istemeyen müşteriler için hazırlanan ve içerinde pek çok ayrıcalığı barındıran kartların başında gelmektedir. Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, müşterilerine Maximum aidatsız kartı sunmaktadır. Maximum aidatsız kart ile sahip olunabilecek avantajlar şunlardır;

  • Kart sahiplerinin her yıl ödemeleri gereken yıllık kart ücretleri, Maximum aidatsız kart kullanıcıları için geçerli değildir.
  • Maximum üye iş yerlerinden yapılan tüm harcamalara Maxi Puan ve taksit avantajlarından aidatsız kart kullanıcıları da faydalanabilmektedir.
  • Tüm bankamatik işlemlerinizi Maximum Aidatsız Kart ile rahatça halledebilirsiniz.
  • Ödemelerinizi isterseniz tek çekim isterseniz de taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz.
  • Paraya sıkıştığınız anda Nakit Avans seçeneğini kullanabilir ve aldığınız avansı 12 ay taksitler şeklinde ödeyebilirsiniz.
  • Yakınlarınız için ayrıca ek kart başvurusu yapabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak için AİDATSIZ yazıp T.C. kimlik numaralarınızı aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS atabilirsiniz. Kart başvuru sonucunuz yine size SMS ile en geç 24 saat içerisinde bildirilecektir. Ayrıca kart başvurularında İş Bankası şubelerine başvurarak ya da İş Bankası Müşteri Temsilciliğini arayarak detaylı bilgi alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, avantajlı olan diğer kartları incelemek için www.isbank.com.tr adresini ziyaret edebilir ve size uygun farklı kredi kartı seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

finans Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *