«
  1. Anasayfa
  2. Krediler
  3. Kredi Kartı Ekstresi Nedir?

Kredi Kartı Ekstresi Nedir?

Kredi kartı ekstresi aylık minimum olarak ödeme tutarı anlamına geliyor. Ekstre tutarını tüketicinin kendisi ayarlama imkanına sahip olmasının yanında ayrıca otomatik olarak da hesaplanmaktadır.

Ekstre işlemine ilişkin kredi kartı ekstre borcu hesaplaması çok hızlı şekilde anında gerçekleştirilebilir. Kredi kartı kullananların ekstre tutarının altında yaptıkları aylık asgari ödemeleri durumunda bir sonraki ay ekstra borçlanma yaşayacağını kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Kredi Kartı Ekstre Borcu Erteleme

Kredi kartı borcunu düzenli olarak ödeyen tüketicinin bir sonraki ay kredi ekstresini ertelemesi mümkün olmaktadır. Bunun için bankanın telefon bankacılığı müşteri hizmetleri aracılığıyla ekstre işlemini gerçekleştirmesi mümkün olmaktadır.

Kredi ekstresini ertelemek isteyen tüketicilerin gerçekten de çok kısa süre içerisinde tüm bu işlemi telefon bankacılığı üzerinden sağlaması mümkün.

Kredi Kartı Ekstre Borcunu Bölme

Kredi kartı borcunun ödemelerini bölerek aylık sabit kredi kartı ekstre borcu ödemesi gerçekten mümkün olmaktadır. Kredi kartı borcu olanların bu işlem sayesinde gerçekten de çok kısa süre içerisinde gerçekleştirmesine zemin hazırlanmaktadır. Kredi ekstresini ödemeyen kişilerin karşılaşacakları sorunlar arasında kuşku yok ki bir sonraki ay daha yüksek faiz üzerinden borçlanma sorunuyla karşılaşması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kredi Ekstre Borcunuzu Öteleyin

Kredi kartı ekstre borcunuzu ödeyemeyecek durumda olduğunuz finansal çıkmazlarda kredi kartı ekstre borç uzatma imkanı sağlanmaktadır. Bankalar, düzenli olarak borcunu ödeyen müşterilerine kredi ekstresini ertelemesine imkan tanımaktadır. Bu işlemi dikkate aldığı zaman sözünü etmiş olduğumuz ekstre işlemine ilişkin olarak hızlıca işlem gerçekleştirme fırsatına yer verileceğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Kredi Kartı Ekstre Hesaplama

Telefon bankacılığı sistemiyle çalıştığınız bankanın müşteri hizmetlerini arayarak aylık ödemek istediğiniz ekstre tutarını rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Bu sayede kredi kartı ekstre borcu sürecinde sözünü etmiş olduğumuz problemlerin gerçekten de ortadan kaldırılması mümkün hale gelecektir.

Kredi kartına ilişkin yer verilen kriterler ışığında kredi borcuna ilişkin olarak gerçekten de ekstre hesaplaması işleminin önemi olduğunu dile getirmemiz gerekmektedir. Kredi kartı borç ödemelerinde ekstre borcu erteleme ya da öteleme işlemine dayanarak sizler de hızlıca bu işlemi sağlama olanağına yer verilmektedir. Kredi kartı borcunuzu kolayca ödemenin her zaman olduğu gibi daima en güvenilir adresinden işlem yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yaz

finans Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *