«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. En Düşük Kredi Faizi Uygulayan Bankalar Hangileridir ?

En Düşük Kredi Faizi Uygulayan Bankalar Hangileridir ?

Kredi kullanmak isteyenler tabi ki en düşük kredi faizi veren bankalara yönelmektedir. Vade sürelerinin uzaması ve düşük faizli krediler bütçeleri oldukça rahatlatmaktadır. Kişiler bankaların yaptığı özel kampanyalar sayesinde uygun faizli kredi çekme şansına sahip olabiliyor. 2020 yılında en düşük kredi veren 7 adet banka belirlenmiştir. Bankalar kredi şartlarına uygunluk gösteren kişilere kredi vermektedir. Her bankanın uyguladığı faiz ve vade oranları da birbirine göre farklılık göstermektedir.

-QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yüzde 0.89 faiz oranı ile kredi kullandırmaktadır. Kullanılan ihtiyaç kredisinin vade oranları ise 3-60 ay arasında değişiklik göstermektedir. Bankanın kredi verme koşulları arasında kişinin 18 yaşını doldurmuş olma şartı bulunmaktadır.

-ING Bank İhtiyaç Kredisi

En düşük kredi faizi olanağı sınan ikinci banka ING bankasıdır. ING Bank müşterilerine yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Bu banka kredi kullanmak isteyen müşterilerine 60 aya kadar vade seçeneği ve 3 ay ertelemeli kredi kullanma olanağı sunmaktadır.

-Türkiye Finans Bank İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans Bank, müşterileri için yüzde 1.03 faiz oranları ile kredi çekme olanağı sunmaktadır. Bu banka kullanıcılara, kredi taksit tutarını gelir seviyesine göre belirleyip esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır.

-Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş bankasından alınan kredilerde yüzde 0.99’dan başlayan kredi faiz uygulaması yapılmaktadır. Kredi faiz oranları müşterinin özellikleri, risk durumu, vadesi, kredi tutarı ve diğer kredi bilgilerine göre değişiklik göstermektedir.

-Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank standart ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 1.99 faiz oranı ile 60 ay vade seçeneği sunmaktadır. Fakat Burgan Bank kendi müşterilerine aynı krediyi yüzde 1.49 faiz oranı ile kullandırmaktadır.

-Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

En düşük kredi faizi uygulayan bankalar arasında son sıralarda yer almaktadır. Garanti Bankası müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak verilen kredilerde yüzde 1.19 ile 1.49 oranları arasında faiz uygulaması yapmaktadır.

-Deniz Bank İhtiyaç Kredisi

Deniz Banktan ihtiyaç kredisi kullanacak kişiler, 60 aya varan vade seçenekleri ile yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranları ile yararlanmaktadır. Deniz Bank, bazı kredi işlemleri sırasında kişilerden ek belge ve kefil talep etmektedir.

Bir Cevap Yaz

finans Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *