«
  1. Anasayfa
  2. Bankalar
  3. BLOKE TEMİNATLI KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

BLOKE TEMİNATLI KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Bloke teminatlı kredi kartı olarak bilinen kredi ürünleri kart almadan öncesinde bir bankaya bir mevduat blokesi güvencesi sağlamak kaydı ile yani bir mevduat hesabı açtırmak şartı ile alınması mümkün olan bir kredi kartı ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca başvuru işleminin aşamaları her ne kadar farklı farklı olsa da kullanımı ve değerlendirilmesi bakımından bu kartlar diğer kredi kartlarından çok da farklı olan kredi kartları değillerdir. Bütün kredi kartları dahilinde insanların gördüğü gibi bloke içermekte olan kredi kartı sayesinde de taksitli alışverişler rahat ve keyifli bir biçimde gerçekleştirilerek puanlar keyif içerisinde kazanılmaya devam edilebilir.

Teminatlı Kredi Kartları Neden Önemlidir?

Daha önceki zamanlarda bir kredi ürünü ya da kredi kartı sorunları nedeninden ötürü bir idari ya da kanuni takip yaşanmış ise ama sonrasında borçların bütünüyle kapatılmış olması durumuna rağmen yeni bir kredi kartı başvurusu herhangi bir şekilde onay almıyor ise bloke teminatlı olarak bilinmekte olan kredi kartlarına başvuru işlemleri kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir. Zira kredi notunu yükseltmek isteyen kimseler adına kullanılması mantıklı olan ve de aynı zamanda en fazla etki edecek olan yöntem aktif ve de düzenli bir şekilde bir kredi kartına sahip olarak o kredi kartını kullanımda tutmaktadır. Mevcut durumda bir kredi kartı sahibi olmayan ve aynı zamanda adına bir kredi kartı onayı alamayan insanlar adına bloke teminatlı kredi kartları çok iyi bir alternatif olabilme özelliğini taşımaktadır.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Başvurusu

Bloke teminatlı olarak bilinmekte olan kredi kartlarının kullanımı gerçek anlamda çok yaygın kullanımlar olmamasından ötürü internet üzerinden ya da cep telefonu ile bu kredi kartlarına başvuru işlemi gerçekleştirmek mümkün olan bir durum değildir. Ayrıca başvuru işlemini gerçekleştirebilmek adına bankaya bir ziyaret gerçekleştirdiğinizde ne istediğinize dair bilgileri doğru bir şekilde anlatmanız halinde büyük bir avantaj da sağlayacaksınız. Ayrıca bu başvuru işlemini gerçekleştireceğiniz sırada yanınızda bloke tutarı kadar parayı bulundurmanız da çok önemli bir husustur.TEB Bankası

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar.

-ING Bankası

-Güvence Bankası

-Denizbank

-QNB Finansbank

-Burgan Bankası

-Vakıfbank

-Ziraat Bankası

-Yapı Kredi Bankası

-İş Bankası

Diğer yazımız olan( En Hızlı Kredi Veren Bankalar ) tıklayınız.

Bir Cevap Yaz

finans Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *