«
  1. Anasayfa
  2. Bankalar
  3. Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor

Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor

Bankalar Aidatsız Kredi Kartı

Kredi kartların yıllık ücretleri kişiler için büyük sorun yaratabilmektedir. Ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun yaptığı yasal düzenlemeler ile bankalar aidatsız kredi kartı vermeleri gerekmektedir. Yıllık ücret kesintisi yapan bankalardan ise bu ücretler geri alınabilmektedir.

Aidat geri ödemeleri gibi sıkıntılar ile uğraşmak istemeyen kişiler aidat kesintisi yapmayan bankalardan kredi kartı almalıdır.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan bir tanesi Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası’nın Bonus Flexi kartı yıllık ücret kesintisi yapmamasının yanı sıra yapılan harcamaların da bir sonraki aya erteleyebilme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca yapılan harcamalar ile beraber bonus kazanma ve bu bonusları alışverişlerde harcama imkanı sağlamaktadır.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı

İş Bankası’nın Maximum kartı,aidatsız kredi kartıarasındadır. Bu kart ayrıca alışverişlerde MaxiPuan kazanma fırsatı vermektedir. Bu puanlar da alışverişlerde dilediğince kullanılabilmektedir. Maximum kart taksitli alışveriş yapma olanağı sağlamasının yanı sıra bu kredi kartıyla vadesiz hesaplardaki işlemleri kolayca yapabilme fırsatı vermektedir.

Enpara.com Kredi Kartı

Bu kredi kartı da aidatsız olma özelliği taşımaktadır. Aidat kesintisi yapılsa bile bunu müşterilerine geri ödemektedir. Enpara.com kredi kartı QNB Finansbank ile anlaşmalı iş yerlerinde taksit avantajı sağlamaktadır fakat CardFinans için belirlenen özel artı taksitlendirmelerden faydalanamamaktadır.

Kredi kartı başvuruları banka şubelerinden yapılabildiği gibi bankaların internet şubelerinden de yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yaz

finans Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *